PEETRI RAAMATUKOGU

Raamatukogu lahtiolekuajad:

Peetri raamatukogu külastaja meelespea!


18. maist kuni 30. juunini on raamatukogu avatud:

E, T, N, R 10.00-18.00
K 11.00-19.00
L 10.00-14.00
P suletud

  • Kõik külastajad peavad järgima 2+2 reeglit (v.a perekonnad). Kui riigis tervikuna leevendatakse 2+2 nõuet, siis rakendub see automaatselt ka raamatukogudele.
  • Raamatukogu siseruumides ja väljaandeid ning tehnikat kasutades on külastajatel tungivalt soovituslik kanda kaitsemaski (võib olla ka ise tehtud).
  • Hetkel ei ole kohapeal võimalik lugeda perioodikat (ajalehed, ajakirjad), kuna kasutatavaid väljaandeid pole võimalik desinfitseerida ning neid ei ole otstarbekas panna karantiini nagu seda tehakse lugeja poolt tagastatud väljaannete puhul. 
  • Väljaannete tagastamine toimub võimalikult kontaktivabalt, kasutades tagastuskasti. Koju laenutatud ja seejärel tagastatud väljaanded paigutatakse karantiini 72 tunniks. 
  • Külastajal on kohustus käsi desinfitseerida enne ja pärast väljaannete, inventari ning tehnikaseadmete kasutamist. 
  • Kojulaenutust pakume lugejatele soovi korral ka kontaktivabalt, pakendades ettetellitud väljaanded siiani kehtiva korra järgi kilekottidesse. 
  • Raamatukogu ei korraldada üritusi ajavahemikul 18.05-01.09.2020.
  • Hädavajalike e-teenuste teostamiseks ja avalikule teabele juurdepääsu saamiseks on võimalik kasutada printimisvõimalusega arvutit. Arvuti kasutamise soovist palume eelnevalt ette teatada. 
  • Registreerida saab e-kirja ja telefoni teel. Arvuti töökoht puhastatakse peale igat kasutuskorda. Arvuti kasutamise aeg broneeritakse 45 minutiks ning kasutajal tuleb kinni pidada Terviseameti eriolukorra juhistest. Juhised arvuti kasutamiseks täpsustatakse aja broneerimisel. 
  • Raamatukogul on õigus haigussümptomitega külastajat hoonesse mitte lubada


fbinsta


Kinkeraamat "Pisike puu"

Raamat “Pisike puu“ on riigipoolne kingitus kõikidele alates 2015.-2019. aastal Eestis sündinud lastele ja nende vanematele, sooviga väärtustada meie omamaist lastekirjandust ning raamatut ja lugemist.
Kõik Rae vallas alates 2015.- 2019. aastal sündinud ja sündivad lapsed saavad kinkeraamatu "Pisike puu" kätte Rae valla raamatukogudest Jürist, Lagedilt, Peetrist ja Vaidast.

Kohtumiseni raamatukogus!

Raamatu "Pisike puu" on koostanud Eesti Lastekirjanduse Keskus ning rahastajaks on Kultuuriministeerium.

Lisainfo:  http://www.kul.ee/et/uudised/igale-eesti-vastsundinule-kingitakse-nuudsest-raamat-pisike-puu

Raamatukogude kontaktid ja lahtiolekuajad leiate siit

Pisike puu

UUDIS! UUDIS! UUDISKIRI

Uudiskiri

Peetri Raamatukogu uudiste meililistiga liitumine


Hea lugeja!
Kui Sa soovid edaspidi infot uudiskirjanduse ja Peetri raamatukogus toimuvate sündmuste kohta, liitu meie meililistiga!